Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Reklam kampanyalarından SEO stratejilerine, dijital dünyada sizi öne çıkarmak için her detayı düşünüyoruz. Rivanti olarak, anahtar kelime analizinden hedef kitle segmentasyonuna, markanızın dijitalde maksimum görünürlük kazanmasını sağlamak için en etkili yöntemleri kullanıyoruz.

 

Dönüşüm Odaklı Stratejimiz

Dijital reklamcılıkta sadece görünürlük değil, gerçek sonuçlar da önemlidir. Rivanti olarak, PPC kampanyalarından organik arama optimizasyonuna kadar her adımda, ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için etkili stratejiler geliştiriyoruz. SEO ve reklam sinerjisiyle, markanızın dijital dünyada sadece görünür olmasını değil, aynı zamanda büyümesini de hedefliyoruz.

Reklamcılık

Arama reklamcılığından görsel reklama kadar, reklamcılıkta kullanmak istediğiniz yöntemlere karar verirken geniş bir seçenek yelpazesi bulunmaktadır. Hedefleriniz, bütçeniz ve hedef kitleniz, ödenmiş reklamcılığa nasıl yaklaştığınızı ve başarınızı nasıl ölçtüğünüzü büyük ölçüde etkileyecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SQ Digital, SEO endüstrisinin başlangıcından bu yana öncü olmuştur. Bu, Arama Motoru Optimizasyonunun yıllar içindeki sürekli gelişen potansiyeline dair uzman bir içgörü kazanmamızı sağladı, bu bilgiyi İngiltere’deki ve daha uzaklardaki KOBİ işletmeleri için kampanyalarımızı bilgilendirmek için kullandık.

Web Tasarımı

Web tasarımı, markanızla uyumlu ve optimum kullanıcı deneyimi sunan web sitenizin görsel ve işlevsellik geliştirmesi aracılığıyla oluşturulması ve optimizasyonunu kapsar.

Grafik Tasarım

Bir grafik tasarımcının desteğini almak, müşterinizle mesajınızı iletişim yeteneklerinizi mükemmelleştirebilir. Dikkatlice hazırlanmış görsel içerik aracılığıyla, çevrimiçi varlığınızı müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına odaklanacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

E-posta Pazarlama

E-posta pazarlama, müşterilerinizle iletişim kurmanın hala son derece etkili bir yoludur. Önceki satın almalarını veya sorgu bilgilerini kullanarak son derece özelleştirilmiş içerik oluşturmanıza olanak tanır.

İçerik Pazarlama

İçerik pazarlama, yaratıcı metin yazarlığı, bloglar, videolar, görseller ve sosyal medya gönderileri dahil olmak üzere materyallerin oluşturulması ve dağıtılmasıyla çevrimiçi görünürlüğünüzü ve marka bilinirliğinizi artırmak için yaratıcı bir yaklaşımdır.

İletişim

İşinizi büyütmek için şimdi harekete geçin

İletişim

İşinizi büyütmek için şimdi harekete geçin